Eksploroni pllaka të reja në modë

 • 100% Poliester Super Soft Fleece Velboa 200gsm Pëlhurë Kadife Kristal për Jastëk Qafë/Lodra me gëzof/Set shtrati

  100% Poliester Super Soft Fleece Velboa 200gsm ...

  Kadifeja përshkruhet më së miri si pëlhurë që ka një fije të ngritur në të gjithë sipërfaqen e tekstilit me një ndjenjë dhe pamje të butë, pelushi.Grumbulli prej kadifeje, ose fijet e ngritura, zakonisht ju përkëdhelin dorën kur prekni tekstilin.Ka një arsye pse pëlhura prej kadifeje është kaq e pëlqyer në të gjitha vendet e botës – sepse është e butë, e lëmuar, e ngrohtë dhe luksoze.Me një histori që daton në shekullin e 14-të, kadifeja ka qenë gjithmonë popullore – veçanërisht në format e saj më tradicionale.Ato forma shpesh bëheshin nga mëndafshi i pastër, gjë që i bëri ato jashtëzakonisht të vlefshme dhe shumë të lakmuara përgjatë Rrugës së Mëndafshit.Në atë kohë, ajo konsiderohej si një nga pëlhurat më të çmuara në botë dhe shpesh shoqërohej me mbretër të pastër.

 • Pëlhurë prej kadifeje opsionale, të thurura 100% poliestër me ngjyra të ndryshme për veshjen e helmetës

  Thurur me shtiza 100% poliestër me ngjyra të ndryshme me opsione...

  Pëlhura prej kadifeje adopton vello me cilësi të lartë.Lëndët e para janë kryesisht 80% pambuk dhe 20% poliestër, 20% pambuk dhe 80% pambuk, 65t% dhe 35C%, dhe pambuku me fibra bambuje.

  Struktura organizative e kadifesë është zakonisht fije e thurur me pëlhurë, e cila mund të ndahet në fije të bluar dhe fije terre.Shpesh është bërë nga lëndë të para të ndryshme si pambuku, gjilpëra, mëndafshi viskoze, poliestër dhe najloni.Sipas qëllimeve të ndryshme, lëndë të para të ndryshme mund të përdoren për thurje.

 • Lëkurë artificiale e veshur me PU, rezistente ndaj konsumit të paketimit me përmasa të personalizuara

  PU rezistente ndaj konsumit të paketimit të rrotullave me madhësi të personalizuar ...

  Lëkura artificiale është bërë prej PVC dhe Pu të shkumëzuar ose të veshur me formula të ndryshme në bazë të pëlhurës tekstili ose pëlhurës jo të endura.Mund të përpunohet sipas kërkesave të forcës, ngjyrës, shkëlqimit dhe modelit të ndryshëm.

  Ka karakteristikat e një shumëllojshmërie të gjerë dizajnesh dhe ngjyrash, performancë të mirë rezistente ndaj ujit, buzë të rregullt, shkallë të lartë të përdorimit dhe çmim relativisht të lirë në krahasim me lëkurën, por ndjesia e dorës dhe elasticiteti i shumicës së lëkurës artificiale nuk mund të arrijë efektin e lëkurës.Në seksionin e tij gjatësor, mund të shihni vrima të imta flluskash, bazë pëlhure ose film sipërfaqësor dhe fibra të thata të krijuara nga njeriu.

 • Pëlhurë e thurur për rroba banje me ngjyrë të ngurtë me brinjë elastik

  Rroba banje me lyerje me ngjyra të forta me brinjë najloni...

  Pëlhura elastik najloni ka rezistencë të shkëlqyer ndaj konsumit.Nuk është e lehtë të dëmtohet dhe të lahet pasi është bërë në rroba.Pëlhura e elastit prej najloni nuk do të tkurret gjatë veshjes dhe larjes normale.Së dyti, elasticiteti i najlonit është më i mirë se ai i poliesterit, duke u renditur i pari në fibrat sintetike, të cilat mund të përdoren në prodhimin e rrobave të banjës.Vetë pëlhura e materialit najlon ka thithje të mirë lagështie, kështu që rrobat do të kenë rehati të mirë kur vishen dhe nuk do të ketë ndjenjë të mbytjes.Disa veshje alpinistike dhe veshje sportive janë prej pëlhurash najloni.

 • Pëlhurë për veshje sportive rezistente ndaj zjarrit 40% pambuk me rrjetë për sytë e shpendëve

  Rrjetë e syve të shpendëve rezistente ndaj zjarrit 40% pambuk Interlo...

  Karakteristikat e leckë fytyrës, leckë të dyanshme është quajtur edhe leshi pambuku leckë (anglisht bashkoj), i njohur gjithashtu si brinjë të dyfishtë.Zakonisht, pulovrat dhe të brendshmet më të zakonshme prej leshi pambuku janë bërë nga kjo lloj pëlhure.Është një lloj pëlhure e thurur me thurje.Vetëm spiralja e përparme mund të shihet në të dy anët e pëlhurës.Pëlhura është e butë dhe e trashë me elasticitet të mirë anësor, e cila është e përshtatshme për të bërë triko pambuku, të brendshme dhe veshje sportive.

Aplikimi i produktit

 • Aplikacion
 • Aplikacion
 • Aplikacion
 • Aplikacion

LEXO MË SHUMË PËR KOMPANINË TONË

Zhenjiang Herui Business Bridge Imp & Exp Co., Ltd., e vendosur në Danyang City, Zhenjiang, Provinca Jiangsu, është një ndërmarrje e orientuar drejt eksportit që integron prodhimin / përpunimin / eksportin.Biznesi i prodhimit të importit dhe eksportit të tekstileve, veshjeve dhe produkteve industriale të lehta është një nga bizneset kryesore të kompanisë.

Këtu jemi edhe ne